Forum Sojuszu L. - RIP

Forum Sojuszu L. - RIP


#1 2009-04-01 16:36:11

undust

ADMIN

Zarejestrowany: 2009-03-16
Posty: 15
Punktów :   

Poznajmy sie:)

Temat może troszeczkę głupi, ale trzeba od czegoś zacząć, hehe:)

A więc rodzice uraczyli mnie imieniem Karol, ale nie wiedzieć czemu wszyscy teraz na mnie mowia małysz:)
mam 22 i pół roku, studiowałem kiedyś informatykę na PŚ przez całe dwa lata, w tym czasie uczyłem sie godzić imprezy ze studiami, ale jakoś mi nie wyszło. tata mi zawsze powtarzał jak alkochol przeszkada Ci w nauce to przestań sie uczyc, tak wiec zrobilem. Ale w nie długim czasie przypomniała sobie o mnie nasza kochana armia;/ , wiec zeby nie zasilić szeregów obrońców naszego kochanego kraju musiałem jednak zacząć sie w końcu kształcić. I w taki oto sposób stałem się znwou studentem, tym razem kierunkiem męczonym przeze mnie jest TRANSPORT na PW. I po paru latach praktyki wkoncu udało mi sie pogodzić studia z imprezami:)(tak mi sie wydaje). A w wolnych chwilach pracuje w "salonie komputerowym".

pozdrawiam wasz kochany admin

Offline

 

#2 2009-04-01 23:43:21

harpia333

SZEFFF

Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 6
Punktów :   

Re: Poznajmy sie:)

Mam na imię Monika i od roku i 2 miesięcy wychowuje moje oczko w głowie- Małgosię. Nie będę się rozpisywać o walorach mojego dziecka ponieważ jest to temat bardzo oklepany, zwłaszcza wśród mam. Tak więc jestem na urlopie macierzyńskim i coraz mniej mi się chce wracać do pracy i do nauki. Od 3 lat kształcę się na "papugę" i szczerze mówiąc mam co do tego mieszane uczucia. Sprawiedliwość naprawdę jest ślepa...
Do traviana trafiłam przez przypadek i bardzo się ciesze tym zrządzeniem losu. To bardzo fajna odskocznia od domowych obowiązków i nauki której mam już trochę dość.

Offline

 

#3 2009-04-02 20:54:50

jarko

Nowy użytkownik

Skąd: Świętokrzyskie
Zarejestrowany: 2009-03-19
Posty: 8
Punktów :   

Re: Poznajmy sie:)

Hejka mam na imię Mariusz mam 28 lat skończyłem Mechatronikę na PŚk, i od 3 lat ciężko pracuję po pracy pomagam żonie w wychowaniu naszej Majeczki no i jako chwilę oddechu po ciężkim dniu z doskoku gram w traviana,to mój pierwszy server na którym gram od początku,zaczynałem na s4 już na samym końcu,a gram od 12.2008 , grę zakończyłemw sojuszu ~PF~ utworzonym pod koniec 01.2009 ale i tak zdążyliśmy troszki namieszać w naszych okolicach grą zaraził mnie znajomy, postanowiłem spróbować no ij estem

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.place.pun.pl www.bractwoognia.pun.pl www.mysterycabal.pun.pl www.byledoprzerwy.pun.pl www.dbxots.pun.pl